• Свеж
Лесни улични сандали за фустани со тара

Лесни улични сандали за фустани со тара

DEN 838.40

Од стока
Во магацинот

Лусит е јасно во модниот центар на вниманието оваа сезона, а Tarrah by Easy Street го одликува во стилска, ниска клин силуета со прилагодлива лента за глуждот и нежен дизајн на вампир со вкрстени ленти. Детално во прекрасни материјали, сигурно ќе го украдете шоуто. Подготвена влошка. Лесна надворешна плоча. Отворен пети.

Детални спецификации

Додатоци на производи