• Свеж
Мозаик сфери сет од 3-црвени

Мозаик сфери сет од 3-црвени

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Декорирањето е лесно со сетот од 3 мозаични сфери. Секоја сфера содржи LED светла кои сјаат низ обоеното стакло од мозаик. 4 ", 5 " и 6 инчи големини. Безбеден на отворено. Шест часовен тајмер. Работена со батерија (3xaaa секоја, не е вклучена). Декорирањето е лесно со сетот од 3 мозаични сфери. Секоја сфера содржи LED светла кои сјаат низ обоеното стакло од мозаик. 4 ", 5" и 6 -инчни големини. Безбеден на отворено. Шест часовен тајмер. Работена со батерија (3xaaa секоја, не е вклучена).

Детални спецификации

Додатоци на производи