• Свеж
Mobile Edge AWV17BP2. 17.3 Alienware Vindicator 2. Ранец

Mobile Edge AWV17BP2. 17.3 Alienware Vindicator 2. Ранец

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Ранецот Alienware Vindicator 2.0 за 17,3 инчи. Со посветени прегради за вашата тетратка, уредот со јазичиња, додатоци за игри, списанија или возачи на блиц и повеќе, секогаш ќе имате лесен пристап до сè што ви треба. Елегантниот индустриски дизајн има прилагодливи, нелипчиња со рамо и ленти за градите за вашата удобност и поддршка. Засилениот, поставениот, обликуваниот и вентилираниот заден панел обезбедува поддршка, додека обичајното рамо и прилагодливото рамо на воздухот и лентите на градите ја обезбедуваат вашата удобност додека ја дистрибуирате тежината на вашата опрема. Наменета за новата верзија на тетратките Alienware (R) 17.3 " ленти за градите за удобност и поддршка. Дополнителни прегради и џебови за додатоци и опрема. Скриен, екстензивен оддел за шише со вода. Дим : 22,5 "H x 15,5" W x 7.12 "D.

Детални спецификации

Додатоци на производи