• Свеж
Womanенски женски плус со големина на ракав со големина на ракав, преден кардиган

Womanенски женски плус со големина на ракав со големина на ракав, преден кардиган

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Слој се нагоре за време на месеците со студ со овој симпатичен и пријатна кардиган со плус големина. Направено е од супер-мека и лесна ткаенина од дрес за да ве одржи пријатно без да се чувствувате затнат или рестриктивно, и има шик, силуета Драпеј за да се спари убаво со вашите омилени викенди и викенд. Отворениот фронт овозможува без напор поставување, додека ракавите со 3/4 должина додаваат модерен допир. Овој кардиган со отворен фронт е достапен во разновидни ленти и цврсти материи за да ја надополни вашата облека, што го прави разноврсен додаток на вашиот плакар. Тоа е совршен избор за додавање на малку текстура и пријатност. Women'sенски плус 3/4 ракав драперен преден кардиган : 65% полиестер, 35% рајон. Плус кардиган. Мека маичка плетена измислица. Лабаво вклопување. Драпи, отворен фронт. 3/4 ракави. Внатрешно означување. Две предни џебови. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно со слични бои, користете само белило што не е хлор кога е потребно, не користете омекнувач на ткаенини, паѓајте суво ниско, топло железо по потреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи