• Свеж
Без граници плус големината на јуниорите искривени носат два начина дво-тон џемпер

Без граници плус големината на јуниорите искривени носат два начина дво-тон џемпер

DEN 256.00

Од стока
Во магацинот

Кој не сака стил два-во-еден? Ниту еден џемпер за пресврт на границите не е задолжителен за вашата гардероба. За супер симпатичен изглед на датум ноќ или брза сесија за кафе, овој забавен џемпер има изопачен дизајн со половина од боја. Најдобриот дел : Овој џемпер може да се носи однапред или назад или назад за додадени опции за стилизирање. Материјал : 100% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Опуштено вклопување. Тежина : лесна; текстура плетен. Деколте : Двоен V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : детали за пресврт; може да се носи однапред или назад или назад. Плус двонасочен двонасочен џемпер на пуловер од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи