• Свеж
Трговска марка ликовна уметност „витраж Iii“ платно уметност од Кора Ниле, златна украсна рамка

Трговска марка ликовна уметност „витраж Iii“ платно уметност од Кора Ниле, златна украсна рамка

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „витраж Iii“ платно уметност од Кора Ниле, злато украсена рамка : Уметник : Кора Ниле. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Детални спецификации

Додатоци на производи