• Свеж
Главни ултра меки високо квалитетни возрасни тинејџерски микрофибер, сет, близнак-xl, богата црна, парче

Главни ултра меки високо квалитетни возрасни тинејџерски микрофибер, сет, близнак-xl, богата црна, парче

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

100% мек полиестер микрофибер близнаци/близнаци xl богата црна лим, бесплатно, бензоил пероксид отпорен и белило пријателски расположен мек 85 gsm, дишење текстура со 14 "вграден лист Depthmachine Washokeo-tex и е направен во зелена овластен микрофибер, Twin-XL лист. рамен лист (66 "x 96"). Еден вграден лист (39 "x 80") одговара на близнаци и близнаци. Луксузен материјал, ладен и удобен. Мека : мека, дише текстура Во зелена овластена. Увезено.

Детални спецификации

Додатоци на производи