• Свеж
Засекогаш гледајте - модел: si.te.u.s.13

Засекогаш гледајте - модел: si.te.u.s.13

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Леден часовник засекогаш гледање - модел : si.te.u.s.13 - Боја : тиркизна - малопродажна цена : 109,00 УСД - Дијаметар на случај : 43мм - UPC : 4895164007301 - Отпорен на вода - 10 ATM / 100 метри / 330 стапки - Гаранција - 2 години Меѓународна ограничена гаранција Watch Watch Forever Watch - Model : Si.te.u.s.13.

Детални спецификации

Додатоци на производи