• Свеж
Начин да го прославите скелетот за висина на вештерките, плашило, 16 “

Начин да го прославите скелетот за висина на вештерките, плашило, 16 “

DEN 415.84

Од стока
Во магацинот

Дајте му на вашиот декор на Ноќта на вештерките малку застрашувачка талент со нашиот начин да го прославиме скелетот за плашило за висина на вештерките. Нашиот начин да го прославиме скелетот за висина на вештерките што висат на вештерките е декоративен скелет од 16 инчи со неверојатно реални детали што е сигурно да создадат злобно чувство или внатре или надвор од вашиот дом. Можете да ја користите вклучената јамка за црн мозок лоцирана на врвот, ако главата на скелетот да ја обеси каде и да сакате да создадете сцена за Ноќта на вештерките на заплашување, без разлика дали е тоа над влегување или во вашиот двор. Само запомнете, ниту една прогонувана куќа не е комплетна без скелет во плакарот! Ноќта на вештерките доаѓа, па не заборавајте да соберете начин да го прославите скелетот за плашило за висина на вештерките денес! Начин да се слави скелетот што виси за Ноќта на вештерките, Плашило, 16 " : разноврсна декорација на Ноќта на вештерките. Се одликува со вештачки 16" човечки скелет облечен како плашлива страшило. Доаѓа со вклучена закачалка за брз и едноставен приказ. Одлично за внатрешна или надворешна употреба. Дагл од гранка на дрво за да завршиш ужасна сцена или над вратата за да им се исплаши на гостите. Лесно се координира со други украси и додатоци од нашиот пат да ја прославиме колекцијата на Ноќта на вештерките.

Детални спецификации

Додатоци на производи