• Свеж
Ли момчиња спорт Xtreme директно фармерки со нозе, големини 8- & хаски

Ли момчиња спорт Xtreme директно фармерки со нозе, големини 8- & хаски

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Екстремната удобност на Ли Бој, директно се вклопува во Jeanан, овие се повеќе од само фармерки, тие се панталони за слобода за детето во движење. Екстремни карактеристики на удобност, издржлива конструкција и премиум тексас со допир на истегнување за да му помогнат да достигне, да се искачува и да скокне цел ден. Редовно вклопување. Седи веднаш под половината 9 ". Затворање на копчињата. Отворање на ногата. Машинско миење. Увезено. 71% памук, 14% полиестер, 13% рајон, 2% спандекс. 5238512.

Детални спецификации

Додатоци на производи