• Свеж
Големина на леќи за замена: Дополнителна мала, боја: чад од огледало

Големина на леќи за замена: Дополнителна мала, боја: чад од огледало

DEN 367.84

Од стока
Во магацинот

За оние кои сакаат за оние кои сакаат да додадат малку боја и стил на своите ИЛ, има 9 различни бои од кои може да се изберат. Леќите можат да се заменат кога се оштетени или за различни активности, светли сончеви денови или внатрешна употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи