• Свеж
Софија Активна од Sofia Vergara Women's Whige Woist Studio Joggers, 27 Inseam

Софија Активна од Sofia Vergara Women's Whige Woist Studio Joggers, 27 Inseam

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Дизајнирано во најомилената силуета со тенок фит џогер, софија Вергара со високи половини во студиото, џогери се наоѓаат во подготвеност за вежбање, грешки и заслужена дневна сесија. Изработена во влага, перформанси ткаенина за да ви помогне да ве олади и суви. Предните џебови на колкот и скриениот џеб на половината има мали најважни работи. Врвот со нашиот спортски градник за појавување и луксуз, поштенска јакна за да се погледне во вашиот ден исполнет со активност. Од ексклузивната активна колекција Софија Вергара за. Para nuestra comunidad de habla Hispana : diseñados con una silueta de joggers de talle ajustado que tanto gustan, los joggers Studio de tiro alto de sofia vergara están listos para acompañarte a tus entrenamientos, activeidades y merecidos momentoso. Confeccionados en una tela suave, absorbente y Resistente para mantenerte frecca y seca. Con bolsillos al frente a la altura de las caderas y un bolsillo pequeño oculto en la pretina para cosas pequeñas. Póntelos con nuestro sujetador Deportivo y la sofisticada chaqueta con cremallera del mismo juego para un atuendo comminado, perfecto para tu ocupada агенда. De la colección Exclusiva de ropa Deportiva de Sofia Vergara Para. Материјал : 82% најлон/18% спандекс/82% Nailon; 18% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5ʹ9ʺ y viste una talla pequeña„ s “. Fit : Active Fit/Talle Depeyvo. Подигање и инсејм : високи; 27 ”inseam/tiro alto; 27ʺ de largo de Enterepierna. Затворање : стил на влечење; V-назад-лентата за половината ги подобрува и контурите на вашите природни кривини/Estilo fácil de Poner; Pretina en forma de V en la parte posterior que resalta y perfila tus curvas naturales. Џебови : 2 предни џебови; Внатрешниот џеб на половината има најважни работи/2 Bolsillos delanteros; Bolsillo Oculto al Interior de la Preta para lo Esencial. Карактеристики : мека, ткаенина за влага; Дизајнот без ознаки помага да се спречи гребење и непријатност/тела абсорбента; Diseño sin Etiqueta para evitar molestias en la piel. Womenенски високи џогери од Софија Активни од Софија Вергара. Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

Детални спецификации

Додатоци на производи