• Свеж
Рим Текстил полиестер Ченил чипка ткаенина со цветен дизајн - Бебе сино

Рим Текстил полиестер Ченил чипка ткаенина со цветен дизајн - Бебе сино

DEN 388.16

Од стока
Во магацинот

Оваа 100% ткаенина од полиестерска чипка со цветен дизајн може лесно да го трансформира изгледот на вашата гардероба. Со подигната текстура на цветен дизајн и мазен допир на рака, оваа чипка во тешка категорија (195 GSM) е совршена за сите видови на модни потреби со современ стил, вклучувајќи облека, предмети за мебел за домови, таписерија, чаршави за чаршафи и уметност миење со бои исто; Нежен циклус; Линија суво; Не бели; Не пеглајте. Qty 1 = 3 јарди. Број на стил на Ромекс : Ченил-1240. *Одрекување во боја : Ние се стремиме да ги направиме боите прикажани што е можно повеќе. Сепак, поради многу варијации во мониторите и прелистувачите, боите на вашиот екран можеби не се вистински приказ на вистинската сенка. Сликите на екранот треба да се користат само како водич.*.

Детални спецификации

Додатоци на производи