• Свеж
Супериорен колбурн геометриски килим на отворено во затворен простор, 5 '8'

Супериорен колбурн геометриски килим на отворено во затворен простор, 5 '8'

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Супериор е воодушевен што го воведе килимот во областа Колбурн. Додадете го вистинскиот допир на вашиот модерен или современ дом со овој надминат блок дизајн збогатен со совршен брак на неутрални беж, сини и темно сиви бои. Ткаени и направени за сила и издржливост во 100% полипропиленски влакна, овој килим е целосно практичен, траен, шарен и идеален за секоја просторија во куќата, како и за отворено. За употреба на отворено, овој килим ќе ја претвори вашата палуба, покрај базенот или внатрешен двор во одличен забавен простор. Овој килим е отпорен на временски услови и е дизајниран да се спротивстави на елементите на отворено. Достапно во низа различни големини, овој килим го прави украсувањето лесно, забавно и пријатно. Супериорен колбурн геометриски килим за внатрешна/ надворешна област, материјал 5 'x 8' : 100% полипропилен. Изградба : Цврста ткаена конструкција отпорна на временски услови. Поддршка : Трајна поддршка на јута. Модел : Геометриски, блок во боја. Стил : модерна, преодна или современа. Висина на купот : Овој килим има висина од 12 мм за вистинската количина на удобност под нозете. Препорачани простории : Идеално за простории со голем сообраќај и простори за забавни простории како што се; Влегувањето, дневната соба, семејната соба, спалната соба, кујната, канцеларијата, игротеката, подрумот, внатрешен двор, палубата, просторот за кампување и дворот . Сертификати : Ние сме посветени да ги направиме производите побезбедни за вас и побезбедни за светот; Стандард 100 од ОЕКО-Текс Сертифициран; Секоја компонента на овој производ е тестирана и потврдена без штетни материи и се произведува одржливо. Грижа : За употреба на отворено, исплакнете со црево за чистење и лежење рамно за да се исуши. За употреба во затворен простор, вакуум редовно и место чисто доколку е потребно. Димензии : 2 '7 "x 8' : 2 стапки 7 инчи ширина до 8 стапки. 2 'x 3' : 2 стапки ширина до 3 стапки. x 8 ' : ширина 5 стапки долга 8 стапки. 6' x 9 ' : 6 стапки ширина до 9 стапки. 8' x 10 ' : ширина 8 стапки долга 10 стапки.

Детални спецификации

Додатоци на производи