• Свеж
Машка униформа за униформа за машка панталони

Машка униформа за униформа за машка панталони

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Квалитетни панталони можат да одат со скоро секоја облека. Нашата комунална униформа за униформа, панталони, нуди целосен крој за постојно, лесно вклопување и има метално затворање на кука и очи за дополнителна издржливост. Предните џебови во стилот на слабиот стил и два поставени џебови на колкот ви даваат многу простор за држење пенкала и клучеви. Практични и удобни, овие панталони се непроценливи за работниците во одржување и производство. Трабна ткаенина се спротивставува на избледеното миење по миењето; Потребно е минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки.

Детални спецификации

Додатоци на производи