• Свеж
14KT бело злато бесконечни обетки на обрачот

14KT бело злато бесконечни обетки на обрачот

DEN 1087.52

Од стока
Во магацинот

Класични бесконечни обетки со обрач со задебелени и брилијантни 14kt злато. Безвременски додаток. Совршен за сите прилики. 14kt злато. Дијаметар од 30мм. Бескрајно затворање. Women'sенски 14 KT бело злато од 30мм бесконечни обетки на обрачот. Фотографијата може да биде зголемена и/или подобрена.

Детални спецификации

Додатоци на производи