• Свеж
Сет за игра на astверот Чима Горила Легенда

Сет за игра на astверот Чима Горила Легенда

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Beверовите на магичните легенди мора да бидат ослободени за да ги добијат водопадите на Чи на планината Кавора повторно што течат во овој сет на легенда на легендата на Лего Чима Горила. Горзан се упати кон gorila legend astверот и се сопнува на безбедноста додека го прави своето бегство. Чајменот со чин ги отстранува сите предизвикувачи надвор од патот. Вашето дете ќе ужива во часови на забава со овој сет на Lego Chima што вклучува и Горзан минифигура заедно со оружје и проucирен штит. Забавата започнува со изградба на создавање со одвоена глава на горила и моќни раце. Откако ќе се соберат, забавно е да се постави во заканувачки и застрашувачки позиции бидејќи имагинациите создаваат возбудливи сценарија и прават смели обиди за спасување. Овој сет за претстави вклучува 107 парчиња и е дизајниран да го привлече вниманието на вашето дете. Lego Chima Gorilla Legend Beast Play Set : Gorilla Legend Beast има детална глава на горила, моќни раце и позитивни споеви. Мерки : 1 "L (4 cm) x 7" W (20 cm) x над 4 "H (11 cm). Број на парчиња за LEGO Play Set : 107. Модел# 70125.

Детални спецификации

Додатоци на производи