• Свеж
Јадете игра за спиење Повторете Фраза уметност за деца графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Јадете игра за спиење Повторете Фраза уметност за деца графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна

DEN 3461.76

Од стока
Во магацинот

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 Голем : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. For Easy Set Up Lean or Layer Artwork on a Shelf or Against Wall. Our giclee prints are carefully mounted on a durable MDF backing, and then perfectly finished. Artwork Relates To : Electronics, Joystick, Game Controller, Gaming, Video Games, Гејмер. Дизајн од Ангела Никес. Детска соба, расадник, игротека, училница или детска спална соба . Текстот вклучува : Јадете игра за спиење Повторете.

Детални спецификации

Додатоци на производи