• Свеж
Трговска марка ликовна уметност животни 5 платно уметност од здраво ангел

Трговска марка ликовна уметност животни 5 платно уметност од здраво ангел

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „животни 5“ платно уметност од здраво ангел : уметник : здраво ангел. Предмет : животни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Детални спецификации

Додатоци на производи