• Свеж
И главен град на мажи 4. Кошаркарски чевли

И главен град на мажи 4. Кошаркарски чевли

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Дизајниран со исклучок на судот, во умот, и 1 машкиот главен град 4.0 го модернизира овој стар училишен изглед со удобност за да се совпадне. Синтетичкиот горен обезбедува врвна безбедна поддршка и издржливост. Со комбинирање на спортска инспирирана структура, овој повеќенаменски чевли ја одржува играта во стилот на спортистот и 1 кошаркарски чевли за мажи. Синтетички горен. Стилски дизајн. Традиционално затворање на чипка. Подигната нога за дополнителна удобност. Не-означување на надворешната страна на TPR за издржливост.

Детални спецификации

Додатоци на производи