• Свеж
Студената индустрија со прскање ликер Глам виски шише графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Ziwei li

Студената индустрија со прскање ликер Глам виски шише графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна

DEN 3461.76

Од стока
Во магацинот

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : алкохол, алкохол, пијалок, пијалок, виски, CC CC карактер на знаци за гласање Симхрунг Тен Балансиран вкус Шанел ситно изработен оригинален рецепт Тенеси мазен квалитет со највисок квалитет фино изработен Ликер од мед се мешаше со Тенеси Виски на Jackек Даниел 38 N ALC од Vol (70 доказ) Зивели. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите на монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . Дизајн од Ziwei Li.

Детални спецификации

Додатоци на производи