• Свеж
Бесплатно склопување женски плоштад врат на вратот со блузонски ракави

Бесплатно склопување женски плоштад врат на вратот со блузонски ракави

DEN 239.84

Од стока
Во магацинот

Волуменските ракави на блузон додаваат моментална драма на овој квадратен врат од слободното склопување - совршената рамнотежа на удобност и стил во 100% памучна ткаенина заврши со пилум полите што меко ја обезмастува половината на вашите омилени фармерки. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Опуштено со вграден половината. Деколте : квадратен врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : 3/4 ракави со еластични манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : peplum полите со еластична половината. Womenенски квадратен врат блусон врвот од слободното склопување.

Детални спецификации

Додатоци на производи