• Свеж
Трговска марка ликовна уметност наопаку животно платно уметност од Карла Мартел, црна мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност наопаку животно платно уметност од Карла Мартел, црна мат, црна рамка

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, ова подготвено уметничко дело, изработено со облик на уметничко дело, има животно наопаку на чадор. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.

Детални спецификации

Додатоци на производи