• Свеж
Подобри домови и градини Белиот порцелан брановиден сад за сервирање

Подобри домови и градини Белиот порцелан брановиден сад за сервирање

DEN 359.84

Од стока
Во магацинот

Оваа порцеланска брановидна чинија за сервирање од подобри домови и градини е многу разноврсна чинија за страни, салати, тестенини и многу повеќе. Овој сад мери 8.07 "x 7,76 " x 3,62 "и има капацитет од 46 мл. Убаво ќе се гнезди во вашиот кабинет ако купите повеќе од 1. Оваа чинија е изработена од бел порцелан, така што е издржлив, машина за миење садови, машина за миење садови, Микробранова и безбедна печка до 450 степени Фаренхајт. Пајте ги овие со други бели порцелани служат предмети од подобри домови и градини за да ги исполнат сите ваши забавни потреби. Безбедна машина за миење садови. Микробранова безбедна. Безбедна рерна до 450 степени Фаренхајт.

Детални спецификации

Додатоци на производи