• Свеж
Славна розова страна отсече еден костим за капење

Славна розова страна отсече еден костим за капење

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Размислете за розово во оваа метална сјајна мода едно парче од славна личност Пинк! Ласкава силуета со висока нога со одвојлива лента за рамо и прилагодлива странична вратоврска. Вклучува отстранливи чаши, прилагодлива лента и затворање на грбот на S-Hook. Тој е нареден со рециклиран полиестер и школка е направена од 78% најлон, 10% металик и 12% спандекс. Увезени. Познати розови - облека инспирирани од Калифорнија, дизајнирана за девојката која ја цени и модата и квалитетот. Метална ткаенина за сјај. Прилагодливи, одвојливи ленти. Прилагодлива вратоврска на страничните клучеви. Висока нога. Увезени. Машинско миење.

Детални спецификации

Додатоци на производи