• Свеж
Без граници на маицата на половината на јуниорите

Без граници на маицата на половината на јуниорите

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Зголемената се среќава со основните, без маица со избодена од половината на границите. Опуштено и модерно со ласкаво затемнето половината, запознајте го вашиот нов фаворит. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки. Џебови : Ниту. Затегнат на врвот на половината од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи