• Свеж
Wynwood Studio Fashion and Glam Wall Art Canvas Prinks 'Silver Classic Perfume' парфеми - сива, бела

Wynwood Studio Fashion and Glam Wall Art Canvas Prinks 'Silver Classic Perfume' парфеми - сива, бела

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Сребрен класичен парфем, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сива боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Пистата Авенија Авенија Мода и глам wallидни уметности платно за отпечатоци „Сребрен класичен парфем“ парфеми - сиви, бели лица : ова уметничко дело има квадратна ориентација. Убавина и моден дизајн со тема за парфеми за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи