• Свеж
Начин да го прославите ромперот во боја на момчињата, големини 0 3М-24м

Начин да го прославите ромперот во боја на момчињата, големини 0 3М-24м

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Симпатична и шарена ромпер од пат да слави нуди едно парче удобност. Лесна облека, само лизгајте ја и тој е подготвен за сè. Исклучиво на. Екипаж. Кратки ракави. Затворање на дното на дното. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Боја блокирана ромпер за бебе момче од пат да слави.

Детални спецификации

Додатоци на производи