• Свеж
Шорцеви за обратни руно од Авиа жени

Шорцеви за обратни руно од Авиа жени

DEN 223.20

Од стока
Во магацинот

Овие супер-меки салони шорцеви од Авиа со обратен дизајн на руно се ваше за носење низ градот или да легнете дома. Одликувајќи се со привлечни женски заоблени страни, функционален цртеж за прилагодливи вклопувања и предни џебови за помали најважни работи, овие панталони со лесна облека со омилените џемпери, резервоарот или мета за целосен изглед. Материјал : 50% полиестер/38% памук/12% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : Предните џебови имаат најважни работи. Карактеристики : меко тело; функционално влечење; женски заоблени страни. Shortsенски обратни руно салон шорцеви од Авиа.

Детални спецификации

Додатоци на производи