• Свеж
1- Карат Т.Г.В. Sky Blue Topaz Sterling Silver Silver Solitaire приврзок со ланец

1- Карат Т.Г.В. Sky Blue Topaz Sterling Silver Silver Solitaire приврзок со ланец

DEN 351.84

Од стока
Во магацинот

Овој елегантен приврзок Miabella Solitaire со ланец ја одразува вашата чесност и способност да простите. Изработено во бујно сребро сребро, овој ноемвриски приврзок за родилници има тркалезно, поставено од скапоцен камен на Sky Blue Topaz (7x7mm) со пресечен дизајн на срцето на страната на приврзокот. Суспендиран на 18-инчен тркалезен кабелски ланец и обезбеден со затворач на пролетниот прстен, овој софистициран приврзок е полиран на брилијантен сјај. Овој извонреден приврзок ќе ви донесе добра среќа, добро здравје и loveубов. Направено во сребро. 1-1/2 CT T.G.W. Скај сина топаз. Скај сина топаз исечена : круг. Каменот поставен од пронг. Клип на пролетниот прстен. Приврзок за пасијанс со ланец. Ноември Роден камен. Должина на ланецот : 18 инчи. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Детални спецификации

Додатоци на производи