• Свеж
Бебе елен Julулија девојки за новороденчиња Шимер Мериџан

Бебе елен Julулија девојки за новороденчиња Шимер Мериџан

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Доенчињата меки единствени треперливи Мериџан со цвет е совршен чевел за секоја пригода. Лесен дизајн што ги олеснува малите ползи и во движење. Шимер горниот. Затворање на кука и јамка за лесно вклучување и исклучување. Цветниот трим на шифон. Мек ѓон. Мала тежина.

Детални спецификации

Додатоци на производи