• Свеж
Графичка градина Сабрина дувет капакот

Графичка градина Сабрина дувет капакот

DEN 719.84

Од стока
Во магацинот

IDG Graphic Garden Sabrina Duvet Cover : 100 проценти полиестерско лице, 50 %/50 % полиестерски памук се мешаат назад. Машинско миење и суво. Скриено затворање на патент. Достапно во Кинг, кралица и близнак. IDG Graphic Garden Sabrina Duvet Cover : Прекрасна уметност од Pheonix Creative создава ботанички тематски дизајн во тонови на Земјата за овој уметнички управуван дувет. Печатено во извонредни детали за ткаен дух, ова е моментална фокусна точка на секоја спална соба. Ткаенината е ткаена, а дувечката е печатена и зашиена од полиестер за лесна нега и е поддржана со мека ткаенина од поли/памук. Текстурата во ткаенината дава димензија и уникатен изглед и чувство на духот. Координирање на Shams на располагање. Скриено затворање на патент. Машинско миење и суво.

Детални спецификации

Додатоци на производи