• Свеж
Персонализирана програма за свадба на кактус фиеста

Персонализирана програма за свадба на кактус фиеста

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Поставете ја вашата свадбена програма со нашите персонализирани свадбени програми. Секоја програма мери 4.25 "x 9.25 " и е отпечатена од обете страни. Направете ја вашата програма со нашата алатка за персонализација Лесна за употреба. Персонализирани мерки за свадбена програма 4.25 "x 9.25". Печатено на високо квалитетен картон. Лесна за употреба алатка за персонализација. Продадени индивидуално (минимум 8).

Детални спецификации

Додатоци на производи