• Свеж
Балкон пластична тркалезна држач за сад за садови цвет тенџере Трај морнарица сина

Балкон пластична тркалезна држач за сад за садови цвет тенџере Трај морнарица сина

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Балкон пластична тркалезна држач за држач за садови цвет тенџере Трај морнарица Bluedescripton : Пакет, вклучувајќи сад за цвеќиња и пластична лента за садови. Како сад за расад, можете да засадите прекрасен цвет, или можете да одговарате на други комплети на растенија. Овој тенџере со цвеќиња не само што може да се користи за садење цвеќиња, но исто така може да ја украси вашата соба, внатрешен двор, градина или вашата канцеларија. Изработено издржлив пластичен материјал, нетоксичен, без мирис, еколошки и убав. Само тенџере со цвеќиња, растенијата не се вклучени овде. Обликот. Од дното на цветниот тенџере е случајна испорака, ве молиме разгледајте дали го поставите редоследот на понудата. Ноти : 1. Ве молиме, забележете ја големината на тенџерето пред да одлучите да купите. 2. Ве молиме, дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење. Pls проверете дали не ви пречи пред да понудите. 3. Да се ​​направи разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Цветни садови погодни за ситни растенија и папрати, сукуленти, зеленчук, садење билки и годишници. Дното на тенџерето има мали дупки за да ја задржи почвата исцедена и вентилирана. Наменето за прикажување на живи растенија, но може да се користи и како декоративен или организатор на канцелариски материјали. Совршено за донесување на природно зеленило и светла стил на вашите простории во затворен и на отворено.

Детални спецификации

Додатоци на производи