• Свеж
Уникатен разбојник цврсти гава природно гроздобер подрачје за зрачење или тркач

Уникатен разбојник цврсти гава природно гроздобер подрачје за зрачење или тркач

DEN 2383.84

Од стока
Во магацинот

Оваа цврста колекција Гава не е само луксузна, туку овозможува бесконечни можности за стилизирање. Шармантните нијанси, од богати, земјни тонови до светли, живописни нијанси се сигурни дека се маѓепсани и воодушевени! Нека светлата боја на овој цврст килим Гава го осветли декор на вашиот дом. Овој килим е дел од солидната колекција на Gava на уникатната лом. Лесно за чистење. Отпорен на дамки. Не пролеа. Деца и пријателски за миленичиња. За да ги отстраните сите набори или валани агли со кои може да се сретнете, превртете го килимот наопаку и се тркалаат во двете насоки (должина и ширина), вршејќи притисок кај набори. Вашиот килим ќе лежи рамно во рок од неколку дена.

Детални спецификации

Додатоци на производи