• Свеж
Начин да се celeberate девојки Велигденски мета и димензии на облека со здолништа со 4-18

Начин да се celeberate девојки Велигденски мета и димензии на облека со здолништа со 4-18

DEN 351.84

Од стока
Во магацинот

Начин на celeberate Девојки Велигденски 2 парчиња и здолништа со димензии 4-18 сет со 2 парчиња вклучуваат : SE мрежни здолништа SE SS Basket Tee. Се продава исклучиво на и. Здолниште за мрежи : 100% полиестер. SE SS Basket Tee : 60% памук 40% полиестер. Увезени. Машина за перење.

Детални спецификации

Додатоци на производи