• Свеж
Боб Рос - постер за wallидови од 80 -тите, 14.725 22.375

Боб Рос - постер за wallидови од 80 -тите, 14.725 22.375

DEN 159.84

Од стока
Во магацинот

Овој меѓународен трендс Боб Рос - wallиден постер од 80 -тите години е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Интернационал Боб Рос - Постери за wallидови од 80 -тите : Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375", со рамка : 16,5 "x 24,25" x .75 ".

Детални спецификации

Додатоци на производи