• Свеж
Машка мала тежина што не се лизга, црна работа патики

Машка мала тежина што не се лизга, црна работа патики

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Барате совршена лесна, патека што не се лизга со долготраен, удобен и дишечки дизајн? Патиките за работа ADTEC Lite се совршени за сите ваши работни потреби. Тие добија ASTM овластени композитни безбедносни прсти, нашата облога за репелант на вода и се направени со дизајн на Fly Knit. Loveе сакате колку одлично се чувствуваат овие чевли и колку стилски изгледаат Satra/ASTM 3445 овластена надворешна плоча. Композит безбедносен пети. Заштита на електро опасност.

Детални спецификации

Додатоци на производи