• Свеж
LOMAKNOTI RHANE ALVEZI 2 '7' Светло сив ориентален килим за тркач во затворен простор

LOMAKNOTI RHANE ALVEZI 2 '7' Светло сив ориентален килим за тркач во затворен простор

DEN 735.52

Од стока
Во магацинот

Воодушевување во шик рустикалниот шарм на овој украсен килим, во кој има големи медалјони и стилски вознемирувачки што додава допир на дизајн на тренд на кој било простор. Модерно избледени обрасци со елементи инспирирани од цвеќиња, му даваат на ова уникатно парче елегантно, но модерно чувство лесно да го воздигнете изгледот на вашиот работен простор, ден или спална соба. Овој килим е совршен за разновидни стилови на украси и е дизајниран да одговара на вашиот дом и начин на живот без напор. Секој килим е машински изработен со употреба на најсовремени, компјутерски управувани разбои, со низок профил куп супер-мека полипропилен предиво што се чувствува одлично под нозете и ви овозможува да уживате во дизајнот на високо ниво без кавга. Покажете ја оваа прекрасно ткаена област килим во дневна соба, канцелариски простор или јадење склона кон истурање без страв од бледнее или дамки. Издржливоста на ова парче гарантира дека ќе го одржи својот карактеристичен изглед и чувство за наредните години. Машината направена со 100% полипропилен. Поддршка на јута . сива/крем ориентална шема, покривајќи 12,92 квадратни метри . 0,35 висина на купот е совршена за области со висок сообраќај. Издржливата конструкција е совршена за области со висок сообраќај. Лесен и отпорен на дамки. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и да се исчистат со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала област прво . точна големина на производот : 2 'x 6'7 ”.

Детални спецификации

Додатоци на производи