• Свеж
Изматете го женското ретро момче, валани шорцеви со манжетни

Изматете го женското ретро момче, валани шорцеви со манжетни

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Рок во валани манжетни со тексас од лажичка. Искинатите и суровини детали за работ ни даваат овде-да престојуваат гроздобер вибрации што многу ги сакаме. Исклучиво на. Моделот е 5,9 ”и носи големина 4. Прибл. ИНСЕАМ : 4-1/2 ”. Висок пораст. Затворање на копчињата со поштенски мува. 5 џебови за да се одржат најважните работи. Подготвени. Поставете. Лето. Еве сега, совршено потресено ретро момче тексас шорцеви со манжетно полите за да се спарат со трендовски летни маички и кошули . 99% памук/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Денимски шорцеви со манжетни со манжетни од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Детални спецификации

Додатоци на производи