• Свеж
DesignArt 'Триаголни форми Colourfields viii' модерен панел за завеси за затемнување

DesignArt 'Триаголни форми Colourfields viii' модерен панел за завеси за затемнување

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа разнобојна геометриска образец завеса . Оваа елегантна модерна и современа завеса се печати со употреба Постелната ткаенина е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на овој Red Curtain да се измие целосно и безбедно машинско миење . Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината . Карактеристики : . - Стил : модерен и современ. - Предмет : Апстракт. - Боја : црвена. - Модел : геометриски. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Детални спецификации

Додатоци на производи