• Свеж
Аукфа кујна тапа со извлечен распрскувач, не'рѓосувачки челик со едно ниво, бел

Аукфа кујна тапа со извлечен распрскувач, не'рѓосувачки челик со едно ниво, бел

DEN 639.84

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : Белата завршница обезбедува освежен современ изглед и го постигна ефектот на спречување на 'рѓа и корозија. 3 Поставки за спреј (поток, спреј, пауза), режим на проток за брзо полнење на вода, режим на спреј за лесно претходно плачење и режим на пауза без да се распрсне. Универзалниот зглоб помага лесно да се промени насоката на протокот, совршен за миење и чистење. Лесно за чистење и одржувајте ја рачката на единечна рачка за оптимална контрола на водата и температурата. Вклучени се сите хардвер за монтирање, топло/ладно снабдување и тело на тапа. Aukfa кујна тапа со извлекување распрскувач, не'рѓосувачки челик со едно ниво, бели спецификации : Стил : Кујна тапа. Вентил : Керамички вентил. Режим на вода : проток/спреј. Функција на вода : мешање топло и ладно. Тип на инсталација : единечна дупка. Вкупна висина : 15,73 инчи. Висина на плунката : 8,27 инчи. Спајт дострел : 8,27 инчи. Нето тежина : 5,18 фунти. Бруто тежина : 5,51 фунти. Димензии на пакетот : 22,83 x 10,23 x 3,18 инчи. Боја : Бела. Стил : современ. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Метод на инсталација : монтажа со површина. Стапка на проток : 1,8 галони во минута. Број на дупки : 1. Тип на црвенило : проток/ спреј/ пауза. Поставување на рачката/рачката : десно. Број на рачки : 1. Материјал за рачка : Метал. Стил на прекинувач : Вклучете се.

Детални спецификации

Додатоци на производи