• Свеж
Влијание на крошна на надувување на надувување на отворено за Ноќта на вештерките, тиква и вештерка

Влијание на крошна на надувување на надувување на отворено за Ноќта на вештерките, тиква и вештерка

DEN 862.56

Од стока
Во магацинот

Влијание на крошна за надувување на тревници за надувување на Ноќта на вештерките додава некоја сезонска празнична талент во вашиот двор или дома со оваа импресивна декорација на надувување на Ноќта на вештерките. Оваа ставка има скелет. Поставувањето е брзо и лесно : само вклучете го со вклучениот адаптер и вашата декорација ќе биде целосно надуена за неколку минути. На Canopy Impact, нашите производи ги надминуваат другите производители во однос на квалитетот, погодноста. Овие најдобри практики ни овозможуваат подобар квалитет и посилен производ со голема вредност од конкуренцијата. Од 1999 година, ние произведуваме и дистрибуираме производи со висок квалитет, кои се движат од крошна, поп-шатори, штандови со фотографии, транспаренти, табели, столчиња и додатоци. Ние го донесовме ова широко искуство во овие празнични надувувања, што резултира во траен и карактеристичен сезонски декор што можете да уживате во наредните години. Одмор на надувување : Додадете парче за празници за одмор во вашиот двор со оваа надувна декорација на отворено за Ноќта на вештерките. Квалитетен декор на отворено : Издржлива и водоотпорна најлонска ткаенина за продолжена употреба на отворено со вклучени светилки за ноќно прикажување - надуена големина : 8'l x 2'w x 4'h. Брзо и лесно поставување : се надува за неколку минути со вклучен трансформатор на вентилаторот и UL. Се отклонува брзо за удобно складирање.

Детални спецификации

Додатоци на производи