• Свеж
Алеко WGVQ Трифазен постојан маг

Алеко WGVQ Трифазен постојан маг

DEN 7727.84

Од стока
Во магацинот

Краток опис не е достапен Aleko WGVQ350 Трифазен постојан магнет Синхрони вертикални вертикални ветерни генератор 350 W 24 V Турба на генератор на ветер : мала брзина на стартување. Користење на голема ветерна енергија. Прекрасен шарен изглед. Ниска вибрација. Човечки пријателски дизајн. Лесна инсталација. Одржување и поправка. Апликации : Морски, брод, улица, дом, друго место на отворено и така натаму. Започнете ја брзината на ветерот : 4,9 стапки во секунда. Опстанок Брзина на ветер : 147 стапки во секунда. WGVQ350 W 24 V Трифазен постојан магнет Синхрон вертикален вертикален генератор на ветер. Автоматски прилагодете ја насоката на ветровито.

Детални спецификации

Додатоци на производи