• Свеж
Климатски концепти девојки со качулка метална јакна со еднорог, пафери, големини 4-16

Климатски концепти девојки со качулка метална јакна со еднорог, пафери, големини 4-16

DEN 895.84

Од стока
Во магацинот

Кул времето и кул стилот одат рака под рака со јакна за падини со климатски концепти, кои обезбедуваат разиграна заштита низ ниските температури цела сезона во освежувачки метален финиш и пријатна стил на пуфер. Прикачен аспиратор. Поштенски фронт. Две странични џебови. Дизајн на пуфер. Метална завршница. Печатење на еднорог. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Метална јакна од еднорог, пуфер за девојчиња од климатски концепти.

Детални спецификации

Додатоци на производи