• Свеж
Активни сет на марики за девојчиња Марика, 2-парчиња, големини 4-16

Активни сет на марики за девојчиња Марика, 2-парчиња, големини 4-16

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Оди девојче! Незапирливиот активен сет на Марика ets дозволува да ја преземе секоја авантура додека останува удобна и изгледа добро. Забавни пуловер худи и координативни хеланки изгледаат сензационални заедно, но исто така се мешаат и совршено се совпаѓаат со други парчиња во нејзиниот плакар. Тоа е тотална победа! Материјал : Худи : 100% полиестер; Јогерс : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : Худи и хеланки. Карактеристики на качулка : стил на пуловер; прикачен аспиратор; долги ракави; Prontеб од предна торбичка; графички однапред. Карактеристики на хеланки : стилизирање на влечење; Еластична лента за половината. Худи и хеланки поставени за девојчиња од Марика.

Детални спецификации

Додатоци на производи