• Свеж
Tommee Tippee Ollie The Owl Grofriend Light and Sound Sleep Hide, 0m+

Tommee Tippee Ollie The Owl Grofriend Light and Sound Sleep Hide, 0m+

DEN 335.84

Од стока
Во магацинот

Наградуваната на наградуваниот Томи Типеј, Оли, помошта за спиење на був, игра четири утешни звуци : чукање на срцето, врнежи од дожд, бел шум и убава приспивка на Брамс. Белата бучава е одлична за немирни бебиња и за смирувачка колика - докажано дека ги смирува и релаксира бебињата со реплицирање на звуците што ги слушнале пред раѓање. Со топла блескава стомак, Оли Оул создава прекрасна околина за вашето бебе да лебди да спие. Оваа супер мека и лукава музичка играчка за бебиња може да биде прикачена на креветчето, шетачот или седиштето на автомобилот преку безбедно прицврстување на велкро - што го прави Совршен придружник за спиење! Одморете се лесно. Го добивме ова. Погоден за употреба од раѓање. Музика за спиење на бебето свири 20 минути, а меката блескава стомак создава прекрасна околина за бебето. Технологијата на Crysensor автоматски реактивира кога бебето се меша, смирувајќи го вашето малечко назад за спиење. Прилагодлива светлина и звук волумен. Бара 4 батерии АА (не се вклучени).

Детални спецификации

Додатоци на производи