• Свеж
CardCaptor Sakura: Clear Card - Sakura and Syaoran Wall Wall Post, 22.375 34

CardCaptor Sakura: Clear Card - Sakura and Syaoran Wall Wall Post, 22.375 34

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Овој Trends International Cardcaptor Sakura : Clear Card - Sakura и Syaoran Wall Pocter е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International Cardcaptor Sakura : Clear Card - Sakura и Syaoran Wall Poster : Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 24,25 "x 35,75" x .75 ".

Детални спецификации

Додатоци на производи