• Свеж
Maxенско породилно здолниште со макси

Maxенско породилно здолниште со макси

DEN 239.04

Од стока
Во магацинот

Класично и модерно, ова трендовски здолниште за породилно максимално здолниште од облека од 24/7 удобност има лесна еластична лента за половината за постојана удобност во стилот. Стилското здолниште е завршено со допир на истегнување за да одговара на кој било вид на тело како шарм. Достапно во широк спектар на бои, ова здолниште е совршен додаток на гардеробата на која било мода како парче. Модел : Цврста боја. Начин на живот : Обично породилно. Материјали : 95-процент рајон, 5-процентен спандекс. Грижа : Машината за перење.

Детални спецификации

Додатоци на производи