• Свеж
Случај за богатства PocketPro Padfolio

Случај за богатства PocketPro Padfolio

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

- Вештачка кожа Коскин. - Затворање на каиш. - Пет џебови со лизгање. - И покрај тоа, дигиталните богатства на прозорецот за лична карта (фолио) за 13 "до 13,3" Mac Book Pro, црно совршена комбинација на мода и капацитет за складирање на Ultrabook. Случајот за носење за лесно патување. Случајот за носење на фолио, ефикасно комбинира естетика на обична и формална дизајн за да даде декоративен изглед. Карактеристики на случајот за максимална продуктивност со додадена сигурност. Доаѓа во црна боја за подобро да одговараат на вашата тема и стил. Одговара на гаџетот до 13,3 "големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи